Úvodná-fotografia-Život-s-olejom

ŽIVOT S OLEJOM

Sme radi, že vám náš e-shop Život s olejom môže predstaviť 100% prírodné esenciálne oleje značky Plant Therapy, ktoré sa používajú na rôzne drobné problémy. Značka esenciálnych olejov Plant Therapy je jednou z najväčších a uznávaných výrobcov na celom svete.

Vďaka produktom online obchodu Život s olejom si môžete rozvoňať vzduch v domácnosti, kancelárií či v aute. Veríme, že každý z vás si tu nájde svoj obľúbený esenciálny olej na každý deň.

Život s olejom a 100% prírodné produkty

V dnešnej uponáhľanej dobe, rôznych chorobách, kožných problémoch či iných ťažkostiach sa človek prikláňa čoraz viac k prírodným produktom, v ktorých nachádza riešenie svojho problému.

Netreba však zabúdať, že esenciálne oleje nemajú liečivé účinky, majú ale veľmi priaznivé terapeutické účinky na ľudský organizmus a pomáhajú predchádzať sezónnym ochoreniam.

Bezplatné poradenstvo – Život s olejom

V prípade, že si nie ste istý, ktorý esenciálny olej je pre vás vhodný, neváhajte nás kontaktovať. Naša odborná poradkyňa s vami veľmi ochotne prekonzultuje vaše potreby a poradí, ktorý olej bude vhodnejší pre vašu aktuálnu situáciu.

Vyskúšajte nášho »»» ONLINE PORADCU «««, ktorý nám pomôže identifikovať ten správny esenciálny olej pre vás.

Život s olejom je tu pre vás každý deň.
Tešíme sa na vás.

Život-s-olejom-esenciálne-oleje

ÚDAJE O FIRME

NÁZOV: Public Shop s. r. o.
ADRESA: Magurská 19, 080 01 Prešov
EMAIL: info@zivotsolejom.sk
TELEFÓN: +421 907 127 746

IČO: 53594355
DIČ: 2121422039

Spoločnosť Public Shop s.r.o. je zapísaná v ORSR.

Prázdna-fľaštička-pre-esenciálne-oleje
Logo-Plant-Therapy

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Hodnoty spoločnosti

Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich zákazníkov, máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť svoje existujúce výrobky, alebo doplniť svoju ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”