114

Vianočný darček PRE MUŽA

Vianoce

účinky-esenciálneho-oleja voňavý vianočný darček pre ňeho
účinky-esenciálneho-oleja 2x 10 ml prírodné esenciálne oleje
účinky-esenciálneho-oleja USB aróma difuzér prenosný
účinky-esenciálneho-oleja vône do bytu, kancelárie aj do auta
účinky-esenciálneho-oleja vôňa
na drevené vianočné ozdoby
účinky-esenciálneho-oleja Borovica pre sviežu vôňu a dýchanie
účinky-esenciálneho-oleja
korenistá vôňa Škorica pre pravého chlapa
účinky-esenciálneho-oleja 100% prírodné produkty 

účinky-esenciálneho-oleja certifikované produkty Plant Therapy
+ 1ks esenciálny olej TRAVEL zdarma

 

3 na sklade

- +

Popis produktu

Voňavý vianočný darček PRE MUŽA/PRIATEĽA/MANŽELA

Voňavý vianočný darček PRE MUŽA, ktorý si zaslúži každý muž, partner, manžel či priateľ. Vianočné balenie obsahuje 2x 100% prírodné esenciálne oleje najvyššej kvality a skvelý prenosný USB aróma difuzér, ktorý môžete využívať kdekoľvek (v domácnosti, v aute, v kancelárií). Esenciálne oleje pomáhajú nie len vytvoriť pokojnú a príjemnú atmosféru Vianoc, no majú aj výnimočné zdraviu prospešné účinky na prevenciu ochorení či zmiernenie príznakov chorôb v rodine ako prvá pomoc.

100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
Vyberte si zo širokej ponuky 100% prírodných esenciálnych olejov a obohaťte si svoj balíček o ďalšie prírodné vône, ktoré vás potešia na Vianoce.

Čo obsahuje set vianočný darček PRE MUŽA?

Set Vianočný darček PRE MUŽA obsahuje 2 užitočné esenciálne oleje, ktoré zastupujú zemité/drevité, korenisté vône a profesionálny USB aróma difuzér, ktorý je prenosný a vhodný pre použitie na akomkoľvek mieste aj bez kábla.

Set vianočný darček PRE MUŽA obsahuje:

Profesionálny USB aróma difuzér

USB aróma difuzér patrí medzi vlajkovú loď spoločnosti Plant Therapy. Difuzér pracuje na ultrazvukovej technológií, čo znamená, že nepoužíva priame teplo na jemné rozptýlenie esenciálnych olejov do vzduchu (ide o šetrný spôsob využívania terapeutických účinkov). Priame teplo alebo oheň totiž ničí všetky liečivé účinky esenciálnych olejov. Táto technológia aróma difuzéra tak pomáha udržiavať prirodzený profil a terapeutické účinky esenciálnych olejov (pomáha nemeniť charakter a povahu vône). USB difuzér je prenosný a môžete ho vziať so sebou do autakanceláriena chatustanovačku alebo si jednoducho vychutnať príjemné posedenie vonku pri grilovačke. Aróma difuzér pracuje až 3 hodiny bez zapojenia do elektrického zdroja. Ultrazvukový difuzér má svoje vlastné praktické cestovné balenie, ktoré obsahuje USB kábel s C koncovkou (rovnaká koncovka ako pre mobilné zariadenia iPhone), ako aj exkluzívnu zmes esenciálneho oleja s citrusovou vôňou. Esenciálny olej Travel svojimi účinkami pomáha sústrediť sa a upokojiť občasné podráždenie a nevoľnosť žalúdka z dôvodu častého cestovania. Vďaka možnosti jednoduchého napájania pomocou USB a vodného zásobníka 50 ml môžete tento USB aróma difuzér založiť do držiaka na poháre takmer v každom aute.

Prírodný esenciálny olej BOROVICA na dýchanie a dýchacie cesty

Esenciálny olej Borovica je 100% čistý a prírodný éterický olej vyrábaný parnou destiláciou z listov borovice lesnej. Tento jednozložkový (jednoduchý) esenciálny olej patrí medzi zemité a drevité vône, ktoré sa radia do stredných a spodných tónov. Tento prírodný esenciálny olej je výnimočný svojim protizápalovým účinkom na prieduškypľúca a podporu dýchania a dýchacieho systému. Antibakteriálne, protizápalové, respiračné a dezinfekčné účinky sú vhodné pri bolesti svalovastmu a uvoľnenie dýchania. Má užitočné vlastnosti pri popáleninách. Vytvára príjemnú vôňu lesa, ktorá je vhodná do auta aj bytu. Pridáva sa tiež do kade s vodou pre rituál saunovania a wellness.

Prírodný esenciálny olej ŠKORICA na bolesť zubov a hrejivú masáž

Esenciálny olej Škorica je 100% čistý a prírodný éterický olej vyrábaný parnou destiláciou z kôry škoricovník cejlónsky. Tento jednozložkový (jednoduchý) esenciálny olej patrí medzi korenisté vône, ktoré sa radia do stredných a spodných tónov. Tento prírodný esenciálny olej je vhodný na bolesť zubov a hrejivú esenciálnu masáž svalov. Táto delikátna korenistá vôňa má svoje využitie v saune a wellnessupratovanie bytu či výroba mužskej kolínskej. Má silné antibakteriálne, protizápalové a sedatívne účinky vhodné na potlačenie príznakov chrípky a prechladnutiauvoľniť dýchanie a astmu či dusivý kašeľ a vykašliavanie hlienov. V roll on zmesi vhodné na aknékožnú pleseň či bradavice.

usb aróma difuzér prenosný
Prírodný esenciálny olej Borovica Plant Therapy na dýchací systém a astmu
Prírodný esenciálny olej Škorica na hnačku a zvracanie
Pridaj hodnotenie product

Additional information

Všeobecné

Sety

Nikto zatiaľ nepridal recenziu.

Buď prvý, kto napíše recenziu “Vianočný darček PRE MUŽA”

Your email address will not be published.

Mohlo by sa vám páčiť