150

FAMILY vianočný balíček

Vianoce

účinky-esenciálneho-oleja voňavý vianočný darček pre celú rodinu
účinky-esenciálneho-oleja 3x 10 ml prírodné esenciálne oleje
účinky-esenciálneho-oleja USB aróma difuzér prenosný
účinky-esenciálneho-oleja vône do bytu, kancelárie aj do auta
účinky-esenciálneho-oleja vôňa
na drevené vianočné ozdoby
účinky-esenciálneho-oleja príjemná pomarančová vôňa
účinky-esenciálneho-oleja zdravé a všestranné kadidlo
účinky-esenciálneho-olejazmes Tranquil na pohodu a relax
účinky-esenciálneho-oleja 100% prírodné produkty 

účinky-esenciálneho-oleja certifikované produkty Plant Therapy
+ 1ks esenciálny olej TRAVEL zdarma

 

5 na sklade

- +

Popis produktu

FAMILY - voňavý vianočný darček pre celú rodinu

FAMILY je voňavý vianočný darček, ktorý si zaslúži každá rodina. Vianočné balenie obsahuje 3x 100% prírodné esenciálne oleje najvyššej kvality a skvelý prenosný USB aróma difuzér, ktorý môžete využívať kdekoľvek (v domácnosti, v aute, v kancelárií, v kuchyni pri pečení vianočných dobrôt a pod.). Esenciálne oleje pomáhajú nie len vytvoriť pokojnú a príjemnú atmosféru Vianoc, no majú aj výnimočné zdraviu prospešné účinky na prevenciu ochorení či zmiernenie príznakov chorôb v rodine ako prvá pomoc.

100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
Vyberte si zo širokej ponuky 100% prírodných esenciálnych olejov a obohaťte si svoj balíček o ďalšie prírodné vône, ktoré vás potešia na Vianoce.

Čo obsahuje set Family vianočný darček?

Set Family – vianočný darček obsahuje 3 užitočné esenciálne oleje, ktoré zastupujú citrusové, zemité/drevité vône, výnimočnú synergiu olejov Pokoj (Tranquil) a profesionálny USB aróma difuzér, ktorý je prenosný a vhodný na použitie kdekoľvek (auto, domácnosť, kancelária).

Family vianočný darček obsahuje:

Profesionálny USB aróma difuzér

USB aróma difuzér patrí medzi vlajkovú loď spoločnosti Plant Therapy. Difuzér pracuje na ultrazvukovej technológií, čo znamená, že nepoužíva priame teplo na jemné rozptýlenie esenciálnych olejov do vzduchu (ide o šetrný spôsob využívania terapeutických účinkov). Priame teplo alebo oheň totiž ničí všetky liečivé účinky esenciálnych olejov. Táto technológia aróma difuzéra tak pomáha udržiavať prirodzený profil a terapeutické účinky esenciálnych olejov (pomáha nemeniť charakter a povahu vône). USB difuzér je prenosný a môžete ho vziať so sebou do autakanceláriena chatustanovačku alebo si jednoducho vychutnať príjemné posedenie vonku pri grilovačke. Aróma difuzér pracuje až 3 hodiny bez zapojenia do elektrického zdroja. Ultrazvukový difuzér má svoje vlastné praktické cestovné balenie, ktoré obsahuje USB kábel s C koncovkou (rovnaká koncovka ako pre mobilné zariadenia iPhone), ako aj exkluzívnu zmes esenciálneho oleja s citrusovou vôňou. Esenciálny olej Travel svojimi účinkami pomáha sústrediť sa a upokojiť občasné podráždenie a nevoľnosť žalúdka z dôvodu častého cestovania. Vďaka možnosti jednoduchého napájania pomocou USB a vodného zásobníka 50 ml môžete tento USB aróma difuzér založiť do držiaka na poháre takmer v každom aute.

Prírodný esenciálny olej KADIDLO (frankincense) na posilnenie imunity

Esenciálny olej Kadidlo Serrata (frankincense) je 100% čistý a prírodný éterický olej vyrábaný parnou destiláciou stromovej živice stromu kadidlovnik pilovitý. Tento jednozložkový (jednoduchý) esenciálny olej patrí medzi zemité a drevité vône, ktoré sa radia do stredných a spodných tónov. Tento prírodný esenciálny olej je patrí medzi najobľúbenejší, najžiadanejší, najčastejšie používaný a najlepší prírodný esenciálny olej do aróma difuzérov a v modernej aromaterapii. Jednoznačne číslo 1 pre každú prírodnú domácu lekárničku pre jeho antibakteriálne, dermatitídne, protizápalové a sedatívne účinky na rôzne zdravotné problémykožné ochorenia a bolesti. Obľúbený medzi ženami pre jeho upokojujúce účinky na menštruačné bolesti. Zmierňuje hnevzlosťstres a úzkosť. Vhodný do sauny a wellness, pri yoga cvičení a pilates či relax a meditáciu. Najlepší prírodný doplnok pre kozmetické výrobky osobnej hygieny rôzneho charakteru.

Prírodný esenciálny olej SWEET ORANGE pre lepšiu náladu a nespavosť

Esenciálny olej Sweet Orange (pomaranč) je 100% čistý a prírodný éterický olej vyrábaný lisovaním za studena z kôry citrónovníka pomarančového. Tento jednozložkový (jednoduchý) esenciálny olej patrí medzi citrusové vône, ktoré sa radia vrchných tónov. Tento prírodný esenciálny olej je známy ako “olej šťastia” a teda jeho schopnosť je zlepšiť náladu a riešiť problémy so spánkom a zaspávaním. Jeho účinky sú vhodné na striesvrab či na potlačenie hyperaktívnych detí, podporuje trávenie a zmierňuje bolesť kosti a kĺbov. Jeho antibakteriálne, protizápalové ako aj antidepresívne účinky sú vhodné pri upratovaní bytuúnave a vyčerpanosti, na výrobu parfémov, či ako prírodná vôňa do bytu a auta.

Prírodný esenciálny olej POKOJ na oddych a uvoľnenie

Zmes esenciálnych olejov POKOJ je synergia 5 typov 100% prírodných esenciálnych olejov, ktoré boli namiešané profesionálnym aromaterapeutom pre konkrétny typ problému a účinku. Tento prírodný dar zeme je viaczložkový esenciálny olej, ktorý patrí medzi citrusové vône. Jeho hlavný účinok je odbúrať pocit strachu z nepoznaného a úzkosti z tragickej životnej udalosti. Jeho sedatívne a antibakteriálne účinky sú vhodné pri saunovaní ako aj pri yoga cvičení a wellnessAntibakteriálne a antidepresívne účinky sú vhodné na relax a meditáciu. Táto synergia je zmes vhodná pri problémoch so spánkom a nespavosťou (insomnia).

usb aróma difuzér prenosný
Prírodný esenciálny olej Kadidlo Serrata Plant Therapy na silné menštruačné bolesti
Prírodný esenciálny olej Pomaranč na únavu a vyčerpanosť
Prírodný esenciálny olej Tranquil na pokoj a oddych
5/5 - (1 vote)

Additional information

Všeobecné

Sety

Nikto zatiaľ nepridal recenziu.

Buď prvý, kto napíše recenziu “FAMILY vianočný balíček”

Your email address will not be published.

Mohlo by sa vám páčiť