SADA VZORIEK štartovací set aromaterapie

2,50

sada vzoriek
5 rôznych olejov
objem 1 vzorky 1 ml
Levanduľa, Čajovník, Eukalyptus, Sweet Orange, Citrón
100% prírodné produkty
Plant Therapy

Zobraziť košík

Popis

SADA VZORIEK – ŠTARTOVACÍ BALÍČEK AROMATERAPIE

Štartovací balíček aromaterapie SADA VZORIEK obsahuje päť základných vzoriek, ktoré by ste mali určite vyskúšať. Pre veľký záujem o vzorky sme vytvorili tento set, aby ste mali možnosť vyskúšať tieto esenciálne oleje a overiť si ich vôňu či kvalitu. Naše esenciálne oleje spĺňajú tie najprísnejšie kritéria a majú rôzne certifikáty kvality. Viac o kvalite sa môžete dočítať na Certifikát kvality Plant Therapy.

Certifikát kvality 100% esenciálnych olejov:
USDA certifikát
Leaping Bunny certifikát
GC-MS test kvality
GMP certifikát kvality
KidSafe kvalita

Sada vzoriek štartovací balíček aromaterapie

Set SADA VZORIEK obsahuje:

100% prírodný esenciálny olej Levanduľa 1 ml
100% prírodný esenciálny olej Citrón 1 ml
100% prírodný esenciálny olej Sweet Orange 1 ml
100% prírodný esenciálny olej Čajovník 1 ml
100% prírodný esenciálny olej Eukalyptus 1 ml

Esenciálny olej LevanduľaEsenciálny olej čajovník Plant TherapyEsenciálny olej citrón Plant TherapyEsenciálny olej sweet orange Plant TherapyEsenciálny olej eukalyptus globulus Plant Therapy

1.) 100% prírodný esenciálny olej Levanduľa 1 ml
100% esenciálny olej Levanduľa je skvelá voľba pre všetkých, ktorý chcú začať s aromaterapiou. Levanduľa ja najuniverzálnejší a najpopulárnejší olej na svete. Levanduľa ma príjemnú sladkú, kvetinovú vôňu a skvelý terapeutické vlastnosti. Vytvára pokojné prostredie a je skvelý pomocník pri ľahkom zaspávaní. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Levanduľa.

2.) 100% prírodný esenciálny olej Čajovník 1 ml
100% esenciálny olej Čajovník sa dnes používa na celom svete na rôzne účely. Má zelenú a drevitú arómu a je vhodný na pokožku po správnom zriedení so základným nosným olejom. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Čajovník.

3.) 100% prírodný esenciálny olej Citrón  1 ml
100% esenciálny olej Citrón sa vyznačuje nádhernou citrónovou vôňou, ktorá funguje v každej domácnosti. Povzbudzuje naše zmysly a rozprúdi život v každej miestnosti. Posilňuje zdravý imunitný systém a je skvelý pomocník aj pri čistení v domácnosti. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Citrón.

4.) 100% prírodný esenciálny olej Sweet Orange 1 ml
100% esenciálny olej Sweet Orange je synonymum pre „šťastný“ olej pretože pomáha lepšie zvládnuť stresová napätie či smútok. Vyznačuje sa sviežou citrusovou arómou a pomáha zlepšiť vôňu v zatuchnutej miestnosti. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Sweet Orange.

5.) 100% prírodný esenciálny olej Eukalyptus 1 ml
100% esenciálny olej Eukalyptus je svetovo známy esenciálny olej, ktorý pomáha pri dýchacích problémoch. Svoje využitie má aj pre športovcov pri nadmernom tréningu uvoľňuje svalstvo. Dokáže tiež stimulovať zdravý krvný obeh. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Eukalyptus.

 

Čo sú esenciálne oleje?
Čo je aromaterapia?
Čo je difuzér?

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Podľa objemu

10 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “SADA VZORIEK štartovací set aromaterapie”