DOMÁCA LEKÁRNIČKA štartovací set aromaterapie

69,90

ZDARMA 1 vzorka podľa výberu*
set pre deti = 4 x esenciálny olej 
prírodná domáca lekárnička
100% esenciálny olej Bergamot 10 ml
100% esenciálny olej Čajovník 10 ml
100% esenciálny olej Levanduľa 10 ml
100% esenciálny olej Obranca 10 ml
Plant Therapy

* INFO: do poznámky pri objednávke prosím zadajte vzorku podľa vášho výberu: 
/ Levanduľa 1clČajovník 1cl / Eukalyptus 1cl / Sweet Orange 1cl / Citrón 1cl /

Zobraziť košík

Popis

DOMÁCA LEKÁRNIČKA – ŠTARTOVACÍ BALÍČEK AROMATERAPIE

Štartovací balíček aromaterapie DOMÁCA LEKÁRNIČKA je určený pre každú domácnosť. Set je vhodný najmä do domácnosti s deťmi, keďže práve tie si vyžadujú každodennú starostlivosť. Set Domáca lekárnička obsahuje esenciálne oleje, ktoré pomôžu pri rôznych drobných ťažkostiach každého dieťaťa alebo ho ochránia proti nástrahám počasia. Set obsahuje štyri štartovacie produkty na prevenciu, ochranu, dýchanie a rôzne drobné boľačky.

Set DOMÁCA LEKÁRNIČKA obsahuje:

  • 100% prírodný esenciálny olej Bergamot 10 ml
  • 100% prírodný esenciálny olej Čajovník 10 ml
  • 100% prírodný esenciálny olej Levanduľa 10 ml
  • 100% prírodný esenciálny olej Obranca 10 ml

Esenciálny olej bergamot Plant TherapyEsenciálny olej čajovník Plant TherapyEsenciálny olej LevanduľaEsenciálny olej obranca Plant Therapy

 

1.) 100% prírodný esenciálny olej Bergamot 10 ml
100% esenciálny olej Bergamot má skvelé terapeutické vlastnosti. Bergamot podporuje duševné zdravie a povzbudzuje myseľ. V kombinácií so základným nosným olejom a aplikovaní na pokožku zmierňuje vyčerpanosť. Vhodné do masážnych zmesí. Jeho obľúbená citrusová vôňa z neho robí best seller pre každé dieťa. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Bergamot.

2.) 100% prírodný esenciálny olej Čajovník 10 ml
100% esenciálny olej Čajovník sa dnes používa na celom svete na rôzne účely. Má zelenú a drevitú arómu a je vhodný na pokožku po správnom zriedení so základným nosným olejom. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Čajovník.

3.) 100% prírodný esenciálny olej Levanduľa 10 ml
100% esenciálny olej Levanduľa je skvelá voľba pre všetkých, ktorý chcú začať s aromaterapiou. Levanduľa ja najuniverzálnejší a najpopulárnejší olej na svete. Levanduľa ma príjemnú sladkú, kvetinovú vôňu a skvelý terapeutické vlastnosti. Vytvára pokojné prostredie a je skvelý pomocník pri ľahkom zaspávaní. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Levanduľa.

4.) 100% prírodný esenciálny olej Obranca 10 ml
100% esenciálny olej Obranca je číslo jedna pre celú rodinu v období sezónnych ochorení. Posilňuje imunitu a zároveň dvihne náladu. Má príjemnú sladkú arómu a dokáže osviežiť a vyčistiť váš domov. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Obranca.

Čo sú esenciálne oleje?
Čo je aromaterapia?
Čo je difuzér?

 

5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Podľa objemu

10 ml

Podľa miesta použitia

Detská izba, Obývačka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “DOMÁCA LEKÁRNIČKA štartovací set aromaterapie”