DETSKÁ JEMNOSŤ štartovací set aromaterapie

91,90

ZDARMA 1 vzorka podľa výberu*
set pre deti (2 produkty)
1 x detský aróma difuzér
1 x 100% prírodný esenciálny olej Levanduľa
pre pokojný spánok a zaspávanie
Plant Therapy

* INFO: do poznámky pri objednávke prosím zadajte vzorku podľa vášho výberu:
/ Levanduľa 1clČajovník 1cl / Eukalyptus 1cl / Sweet Orange 1cl / Citrón 1cl /

Zobraziť košík

Popis

DETSKÁ JEMNOSŤ – ŠTARTOVACÍ BALÍČEK AROMATERAPIE

Štartovací balíček aromaterapie DETSKÁ JEMNOSŤ je určený pre všetky detičky a ich rodičov. Set obsahuje dva štartovacie produkty, ktoré vašim deťom spríjemnia krásnym levanduľovým vánkom zaspávanie alebo jednoducho hranie sa v detskej izbe. 100% esenciálny olej je vhodný pre ľahšie dýchanie. Detský difuzér Lesný kamarát má 3 vymeniteľné ušká, a tak môžete vašim ratolestiam pripraviť difuzér podľa ich nálady – silný medveď, nebojácna líška, či hraví zajačik.

Set DETSKÁ JEMNOSŤ obsahuje:

detský difuzér Lesný kamarát
100% prírodný esenciálny olej Levanduľa

 

 

 

 

Detský difúzer Lesný Kamarát s obalomEsenciálny olej Levanduľa

 

1.) Detský difuzér Lesný kamarát
Detský difuzér Lesný kamarát je skvelý spoločník do každej detskej izby. Vďaka vymeniteľným uškám je obľúbený medzi deťmi. Jeho funkcie nastavenia času a svetielok vytvoria príjemnú atmosféru pre dokonalú aromaterapiu pre vaše deti. Difuzér nevyžaruje žiadne chemikálie. Je ideálny na rozptyľovanie 100% esenciálneho oleja vo vašej izbičke. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu Detský difuzér Lesný kamarát.

2.) 100% prírodný esenciálny olej Levanduľa
100% esenciálny olej Levanduľa je skvelá voľba pre všetkých, ktorý chcú začať s aromaterapiou. Levanduľa ja najuniverzálnejší a najpopulárnejší olej na svete. Levanduľa ma príjemnú sladkú, kvetinovú vôňu a skvelý terapeutické vlastnosti. Vytvára pokojné prostredie a je skvelý pomocník pri ľahkom zaspávaní. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Levanduľa.

Čo sú esenciálne oleje?
Čo je aromaterapia?
Čo je difuzér?

5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Podľa osoby

Pre deti, Pre dospelých

Podľa miesta použitia

Detská izba, Obývačka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “DETSKÁ JEMNOSŤ štartovací set aromaterapie”