BENEFIT PLUS štartovací set aromaterapie

94,90

vhodné pre home office či kanceláriu
po nabití funkčný aj bez kábla (až 5 hodín)
USB napojenie (nabíja aj cez PC)
ultrazvuková technológia
efektívne pracovné prostredie
4-5 hod intenzívnej a 9-10 hod prerušovanej aromaterapie
difuzér + 2x esenciálny olej
+ ZDARMA 100% citrusový esenciálny olej
+ EXTRA ODMENA – hlinený difuzér ZDARMA

Zobraziť košík

Popis

BENEFIT PLUS štartovací set aromaterapie

Prinášame vám špeciálnu ponuku pre všetkých držiteľov karty Benefit Plus pre efektívny home office. Tento set aromaterapie je možné zakúpiť aj keď nemáte kartu Benefit Plus. Set jednoducho uhradíte inou možnosťou. (platba kartou / prevod na bankový účet) Štartovací set aromaterapie obsahuje ultrazvukový USB difuzér, ako aj 2 ks 100% prírodné esenciálne oleje, ktoré podporia vaše pracovné nasadenie a výkonnosť. Esenciálny olej Energia podporuje tvorivé myslenie, sústredenosť a prispieva k efektívnemu pracovnému nasadeniu. Esenciálny olej Sweet Orange zasa navodzuje príjemnú citrusovú vôňu, ktorá pôsobí priaznivo na vytváranie pozitívnych myšlienok. Esenciálny olej Sweet Orange je navyše bezpečný aj pre deti, ktoré vás môžu počas vášho home office bezpečne vyrušovať.

 

INŠPIRUJTE SA TÝMTO SETOM, ALEBO SI VYBERTE AKÝKOĽVEK INÝ PRODUKT Z NÁŠHO E-SHOPU A PLATBU FORMOU BENEFIT PLUS MÁTE MOŽNOSŤ VYBRAŤ V 2. KROKU PLATBY – POKLADŇA.

Obsah balíčka Benefit Plus:

 • USB difúzer (jednoduché pripojenie k osobnému PC pomocou USB kábla), vhodné aj do auta!
 • Esenciálny olej Energia
 • Esenciálny olej Sweet Orange
 • + ZDARMA 100% esenciálny olej TRAVEL
 • + EXTRA ODMENA – Hlinený difuzér ZDARMA

USB difúzer USB difúzer otvorené balenieEsenciálny olej energia Plant TherapyEsenciálny olej sweet orange Plant TherapyHlinený difuzér na dlani

 

Postup ako zaplatiť pomocou karty BENEFIT PLUS.
Detailný opis produktov USB difuzér, Esenciálny olej Energia, Esenciálny olej Sweet Orange.
Čo sú esenciálne oleje?
Čo je aromaterapia?
Čo je difuzér?

5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

2 recenzie k BENEFIT PLUS štartovací set aromaterapie

 1. 5 z 5

  Ivana M.

  vyborny set a comfortna uhrada cez benefit plus, spokojnost aj s rychlym dorucenim

  • Julka

   Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne informácie. Pomocou Benefitu Plus viete platiť buď kartou Benefit Plus alebo virtuálne cez ich účet. Pri platbe ste automatický presmerovaný na ich web stránku pre dokončenie platby. Tento Benefit Plus je vytvorení pre každého nie len pre držiteľov karty Benefit Plus. Ak máte záujem máme aj iné cenovo výhodné Štartovacie boxy aromaterapie na tejto stránke – https://www.zivotsolejom.sk/kategoria-produktu/startovaci-balicek/.
   Ďakujeme a prajeme príjemný deň

 2. 5 z 5

  Peter

  vyhovuje mi ze je difuzer prenosny- pouzivam ho doma aj v aute- po nabiti vydrzal viac ako 5 hodin nabity
  + prekvapivo velmi prijemna- citrusova vona esenciálneho oleja TRAVEL ktorú som dostal v sete zdarma co potesilo
  urcite odporucam nakup bol bezproblemovy


Pridať recenziu