AROMA AUTO štartovací set aromaterapie

49,90

ZDARMA 1 vzorka podľa výberu*
set do každého auta (3 produkty)
1 x aróma difuzér do auta
1 x 100% esenciálny olej Mandarin (vôňa do auta)
1 x náhradné náplne do difuzéra
Plant Therapy

* INFO: do poznámky pri objednávke prosím zadajte vzorku podľa vášho výberu:
/ Levanduľa 1clČajovník 1cl / Eukalyptus 1cl / Sweet Orange 1cl / Citrón 1cl /

Zobraziť košík

Popis

AROMA AUTO – ŠTARTOVACÍ BALÍČEK AROMATERAPIE

Štartovací balíček aromaterapie AROMA AUTO je určený DO KAŽDÉHO AUTA pre posádku aj s deťmi. Set obsahuje tri štartovacie produkty, ktoré vytvoria vo vašom aute atmosféru plnú energie, vďaka ktorej bude pre vás šoférovanie radosť a ako bonus budete inhalovať zdravú a príjemnú aromu s citrusovým podtónom. Náhradné náplne vám pomôžu využívať váš esenciálny olej vždy v 100% kvalite. Náplne sú vhodné aj vtedy ak chcete vo svojom aute vyskúšať iný typ esenciálneho oleja.

 

Set AROMA AUTO obsahuje:

difuzér do auta
náhradné náplne do auto difuzéra
100% prírodný esenciálny olej Mandarin 10 ml

 

 

 

Difúzer do autaNáhradne náplne do autodifúzeraEsenciálny olej mandarin Plant Therapy

 

1.) Difuzér do auta
Aromaterapiu si môžete vychutnať nie len doma ale aj priamo vo vašom aute. Difuzér do auta je jednoduchý na ovládanie a vhodný do každého auta. Pár kvapiek oleja a vaše auto sa ihneď premení na voňavé prostredie, v ktorom viete stráviť bez problémov aj pár hodín jazdy. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu Difuzér do auta.

2.) Náhradné náplne do auto difuzéra
Balíček náhradné náplne obsahujú 8 ks náhradných tyčiniek do auto difuzéra. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu Náhradné náplne do auto difuzéra.

3.) 100% prírodný esenciálny olej Mandarin 10 ml
100% prírodný esenciálny olej Mandarin ponúka sviežu a sladkú povznášajúcu vôňu. Upokojuje napätie, ktoré môžu prežívať ženy ale aj muži počas dlhej jazdy autom. Je vhodný aj pre aromaterapiu v čase keď sú v aute aj deti. Detailnejšie informácie nájdete na stránke produktu 100% esenciálny olej Mandarin 10 ml.

Čo sú esenciálne oleje?
Čo je aromaterapia?
Čo je difuzér?

 

Ako využiť štartovací set AROMA AUTO?

1.) Difuzér do auta
Na plniacu tyčinku rovnomerne pridajte 5 – 6 kvapiek esenciálneho oleja, vložte kryt krištáľového magnetu späť na kovovú základňu spony a pripevnite difúzer k prieduchu vášho automobilu.

2.) Náhradné náplne do auto difuzéra
Každá penová náplň vydrží individuálne dlho, v závislosti od toho, aké teplo alebo chlad využívate a podľa toho, ktoré esenciálne oleje sa rozhodnete využívať.  Na naplnenie vášho auta stačí 3 – 6 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo zmesi, nech si vyberiete akúkoľvek vôňu. Vďaka akrylovému krištáľu a sponke z nehrdzavejúcej ocele je ľahký a ľahko použiteľný magnetický zámok a vymeniteľná náhradná tyčinka z tohto difuzéra ideálnym pomocníkom do vozidla.


3.) 100% prírodný esenciálny olej Mandarin 10 ml
Zrieďte 3 kvapky esenciálneho oleja MANDARIN v 2 čajových lyžičkách pleťovej vody alebo základného oleja a používajte ich po kúpeli dieťaťa alebo jeho večernom ukladaní do postele na relaxáciu pred spánkom. Kombinácia materského dotyku a upokojujúcej zmesi by malo vaše dieťa utíšiť a uspať veľmi rýchlo.

 

TERRAFUSE difúzer Plant TherapyAromaterapia v domácnosti

Jednou z najlepších foriem aplikácie esenciálneho oleja Plant Therapy je jeho rozptyľovanie do ovzdušia pomocou difúzera v domácnosti, ktorý má široký dosah. Aromaterapia pre vás a vašu rodinu je preto vysoko účinná.

 

 

Difúzer do auta Plant TherapyAromaterapia v aute

Aromaterapia by vám nemala chýbať ani v aute, najmä ak sa chystáte so svojou rodinou na dlhšiu cestu autom. Malý, štýlový a vysoko účinný difúzer do auta, na ktorý stačí nakvapkať pár kvapiek 100% esenciálneho oleja Plant Therapy.

 

 

Lokálne použitie so základným olejom
100% esenciálny olej môžete používať aj priamo na telo, odporúčame ho ale najskôr zriediť s jedným zo základných olejov – Mandľový, Kokosový, Jojobový či Avokádový olej. Na riedenie stačí pár kvapiek esenciálneho oleja a následne môžete aplikovať lokálne na problematické miesto na vašom tele.

Mandľový olej Plant Therapy Jojobový olej Plant Therapy Kokosový olej Plant Therapy Avokádový olej Plant Therapy

 

5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Podľa miesta použitia

Auto

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “AROMA AUTO štartovací set aromaterapie”