Esenciálny olej ŠALVIA Plant Therapy 10 ml

21,40

100% prírodný esenciálny olej
 obľúbený medzi ženami
 hormonálna stabilita
 podpora dýchania a zdravia
 zdravie v každej kvapke
 GC/MS test kvality
 vydrží 1-2 roky
 KidSafe: áno
 objem 10 ml
 Plant Therapy

Zobraziť košík

Popis

Esenciálny olej ŠALVIA Plant Therapy 10 ml

Esenciálny olej ŠALVIA sa extrahuje pomocou parnej destilácie z listov a odkvitnutých rastlín rastliny šalvia, aby sa vytvoril 100% čistý esenciálny olej bez akýchkoľvek iných prísad. Tento esenciálny olej šalvia je veľmi obľúbený medzi ženami, pokiaľ ide o ženské problémy. Šalvia sa môže používať na zmiernenie problémov spôsobených normálnym menštruačným cyklom ženy. Odporúčame ho použiť lokálne so základným olejom v pomere 2 – 5%. Môžete si tiež vychutnať silu a účinky tohto oleja aj rozptyľovaním pomocou difúzera pre vytvorenie vyváženej atmosféry či už doma, v práci alebo v aute. Úžasná aróma šalvii je veľmi zemitá a má ovocné, kvetinové, orechové a bylinné náznaky. Táto veľmi upokojujúca aróma je kľúčovou zmesou, ktorá pomáha vytvárať atmosféru, ktorá je vyvážená lokálne so základným olejom a upokojujúca, keď sú emócie v zlom stave.

Esenciálny olej šalvia Plant TherapyEsenciálny olej šalvia zadná etiketa Plant Therapy

 

Esenciálny olej ŠALVIA – základné informácie:

Botanický názov: Salvia sclarea
Krajina pôvodu: Francúzsko
Metóda extrakcie: parná destilácia
Časť rastliny: listy/stonky/kvety
Sila arómy: stredná
Aromatická vôňa: Zemitá, ovocná a kvetinová aróma, ktorá je oriešková aj bylinná
Vhodné do zmesi s: Bergamot, Cédrové drevo, Harmanček nemecký, Harmanček rímsky, Geranium Egyptský, Jasmín, Levanduľa, Orange Sweet, Santalové drevo a Ylang Ylang
 KidSafe: Áno
 GC/MS test kvality
Plant Therapy

 

Ako si vychutnať silu nášho esenciálneho oleja ŠALVIA?

100% prírodný esenciálny olej ŠALVIA si môžete vychutnať pomocou difúzera v domácnosti, difúzera v aute, pomocou osobného inhalátora alebo použiť lokálne priamo na pokožku po zriedení s jedným z našich základných olejoch:

 

TERRAFUSE difúzer Plant TherapyDifúzer do auta Plant TherapyKokosový olej Plant Therapy

 

 

5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Vôňa

Bylinná

Podľa objemu

10 ml

Všeobecné

Jednozložkové, KidSafe – pre deti

Podľa osoby

Pre deti, Pre dospelých

Podľa problému

Domáca lekárnička, Dýchací systém, Meditácia a relax, Ženské problémy

Podľa miesta použitia

Auto, Detská izba, Spálňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “Esenciálny olej ŠALVIA Plant Therapy 10 ml”