9,90

NÁHRADNÉ NÁPLNE do auto difuzéra Plant Therapy 1 bal

Doplnky aromaterapie

účinky-esenciálneho-oleja náhradne náplne
účinky-esenciálneho-oleja
vhodné do auto difuzér Basic
účinky-esenciálneho-oleja vhodné do auto difuzér Prémium
účinky-esenciálneho-oleja pre voňavý interiér každého auta
účinky-esenciálneho-oleja 8 ks/bal
účinky-esenciálneho-oleja Plant Therapy

5 na sklade

- +

Popis produktu

Odlišná vôňa si vyžaduje náhradnú náplň

Náhradné náplne sú dôležitou súčasťou difuzéra do auta. Tieto náplne sú z penového materiálu a majú výbornú sacú schopnosť pri nakvapkaní prírodného esenciálneho oleja Plant Therapy. Balenie obsahuje 8 ks náhradních náplní. Tak ako hygienická vreckovka tak aj tieto náplne potrebujú byť menené, nakoľko ich schopnosť nasávať a následne vyparovať esenciálny olej do ovzdušia sa znižuje z 2 hlavných dôvodov:

  • časté používanie auto difuzéra (aktívne pôsobenie vzduchovej techniky v aute)
  • zmena vône esenciálneho oleja na tyčinke

Ako dlho vydrží jedna náhradná náplň?

1 ks náhradnej náplne vydrží tak dlho ako často ju budete používať. Ak mávate klímu či už teplú alebo studenú zapnutú často bude vhodné meniť náplň do auto difuzéra častejšie, ak ju mávate zapnutú občasne plniaca tyčinka vám vydrží dlhšie.

Ak si to už jednoducho nepamätáte, intenzita vône v aute vám istotne napovie, či už je vhodný čas plniacu tyčinku vymeniť alebo nie.

Taktiež odporúčame výmenu náplne v prípade, že sa rozhodne nakvapkať si iný typ vône esenciálneho oleja. Je pravda, že esenciálne oleje odporúčame miešať s inými esenciálnymi olejmi, v tomto prípade však ide o iný typ miešania. Môžete vyskúšať napríklad iný typ vône z rovnakej esencie napríklad ak prejdete z citróna do pomaranča alebo z rozmarínu na eukalyptus. Ak však nakvapkáte na plniacu tyčinku náplne citrusovú vôňu a pred tým ste používali bylinkové vôňu môžu sa vám začať byť a vy neucítite výrazne krásnu citrusovú vôňu po citróne. Môžete však vytvoriť špeciálnu vôňu, ktorá bude vašim čuchovým receptorom vyhovovať.

Je to teda už na vás ako budete postupovať, my však odporúčame pri zmene vône vymeniť aj náhradnú náplň do auto difuzéra, aby ste naplno využili terapeutické účinky prírodných esenciálnych olejov.

náplne - osviežovač do auta

Je táto náplň vhodná do oboch difuzérov do auta?

Táto náhradná náplň do auto difuzéra je vhodná do oboch našich difuzéroch:

Koľko kvapiek oleja nakvapkať na náhradnú náplň do auto difuzéra?

V tomto existuje jednoduché pravidlo pridajte toľko kvapiek, koľko potrebujú vaše čuchové receptory v nose. Avšak, aby sme to neprehnali radšej kvapkajte na plniacu tyčinku 3-6 kvapiek prírodného esenciálneho oleja Plant Therapy.

V závislosti od počtu kvapiek oleja môže byť intenzita vône silnejšia alebo slabšia. Určite neodporúčame kvapkať na túto náhradnú náplň syntetické oleje, vonné oleje alebo iné oleje, ktoré nemajú 100% prírodné zloženie. V prípade, že budete chcieť túto plniacu tyčinku použiť s vonným olejom alebo lacnou silicou, efekt vyparovania oleja bude totálne odlišný ako pri použití esenciálneho oleja vyrobeného zo 100% prírodného materiálu. Navyše pôsobením syntetickej látky by ste si mohli poškodiť nie len plniacu tyčinku ale aj samotný aróma difuzér do auta.

dlhotrvajúca vôňa do auta

Faktory, ktoré ovplyvňujú efekt náhradnej náplne

  • počet kvapiek na plniacej tyčinke
  • typ vône esenciálneho oleja
  • intenzita pustenia klímy
  • teplota v aute (zima, teplo)
  • čistota klímy a jej pravidelné čistenie
  • obdobie, za ktoré nebola náhradná náplň menená
Pridaj hodnotenie product

Nikto zatiaľ nepridal recenziu.

Buď prvý, kto napíše recenziu “NÁHRADNÉ NÁPLNE do auto difuzéra Plant Therapy 1 bal”

Your email address will not be published.

Mohlo by sa vám páčiť