24,90

Pasívny aróma difuzér do auta BASIC Plant Therapy

Aróma difuzéryAróma difuzéry do auta

účinky-esenciálneho-oleja vhodné do každého auta
účinky-esenciálneho-oleja príjemná aromaterapia v aute
účinky-esenciálneho-oleja
vhodné na dovolenky, výlety, pracovné cesty
účinky-esenciálneho-oleja jednoduché nasadenie a použitie
účinky-esenciálneho-oleja luxusný dizajn aróma difuzéra
účinky-esenciálneho-oleja 3 náhradné plniace tyčinky / bal
účinky-esenciálneho-oleja Plant Therapy

Nie je na sklade

Popis produktu

Výhody pasívneho aróma difuzéra Basic do auta

Pasívny difuzér do auta Basic je vhodný spôsob ako využívať prírodnú aromaterapiu aj počas cesty autom. Vytvorte si v aute jedinečnú a príjemnú atmosféru pôsobením prírodných esenciálnych olejov Plant Therapy. Či už cestou do práce a z práce, výlet s rodinou alebo jednoducho dlhá a náročná pracovná cesta, pasívny difuzér vám bude vždy bude robiť tichého spoločníka. Vaša cesta autom bude jednoducho príjemná a zaručene vám rýchlo zbehne. Stačí pridať pár kvapiek kvalitného esenciálneho oleja na plniacu tyčinku a vaša jazda sa razom premení na oázu prírody, ktorá prevonia celé auto a navyše zanechá na vás a posádke vášho auta aj liečivé účinky. Cesta autom už jednoducho nikdy nebude ako pred tým. Hlavnou výhodou pasívneho difuzéra je, že nepotrebujete vo vozidle žiadne extra káble, ktoré vám môžu prekážať. Môžete ho tiež nechávať v aute v akomkoľvek ročnom období.

Čo obsahuje balenie pasívneho auto difuzéra?

Difuzér je v štýlovom dizajne a vaše vozidlo razom zmení na luxusnú štvorkolku, ktorej neodolajú ani slečny. Základné balenie obsahuje samotné telo difuzéra z akrylového kryštálu, na ktoré prilieha magnetická spona z nehrdzavejúcej ocele. Súčasťou balenia sú aj 3 ks náhradné náplne (plniace tyčinky) do auto difuzéra. Vďaka pružnej napínacej spone sa zmestí na všetky veľkosti vetracích otvorov automobilov (rozmer difuzéra je 9,14cm x 1,27 cm).

aróma difuzér do auta Plant Therapy
difuzér do auta Plant Therapy
vôňa do auta Plant Therapy
vôňa do auta panáčik Plant Therapy

Ako používať pasívny aróma difuzér v aute?

Použitie pasívneho aróma difuzéra je jednoduché a manipuláciu s ním zvládne každý. Oddeľte vrchný kryštál od magnetickej spony, do vnútra vložte náhradnú penovú náplň a nakvapkajte 5-6 kvapiek prírodného esenciálneho oleja Plant Therapy rovnomerne po celej dĺžke tyčinky. Uzatvorte difuzér s magnetickým klipom a pomocou napínacej stony ho umiestnite na ventilačnú časť vášho vozidla. Pre pomalé vyparovanie oleja nezapínajte ventiláciu (nemusíte však vôňu dostatočne cítiť) alebo puste ventiláciu, ktorá napomôže aktívnemu vyparovaniu esenciálneho oleja do ovzdušia auta.

Aký je rozdiel medzi aktívnym a pasívnym difuzérom?

Rozdiel medzi aktívnym a pasívnym difuzérom je v tom, že aktívny difuzér poháňa nejaká elektronická súčiastka, ktorá rozbíja molekuly esenciálneho oleja a zapríčiňuje tak jeho vyparovaniu, naopak pasívny difuzér vyparuje esenciálny olej bez aktívnej pomoci súčiastky v difuzéri. Spolieha sa tak len na vonkajší vplyv a to vyparovanie do ovzdušia či pôsobenie aktívneho vzduchu na auto difuzér (napríklad fúkanie, vietor).

Základné informácie o pasívnom aróma difuzéri

MIESTO POUŽITIA: auto
MATERIÁL: kovový + magnetický uzáver
PRIPOJENIE: na mriežkovú časť klimatizácie (tzv. fúkač)
ROZMERY: telo difuzéra 91 x 13mm; kovový klip 32 x 20 x 65mm
BALENIE: obsahuje 3 ks náhradné plniace tyčinky
VÝROBCA: Plant Therapy
NÁVOD: návod na použitie si môžete stiahnuť zo stránky NÁVODY

najlepšie vône do auta Plant Therapy
luxusné vône do auta
VÔNE DO AUTA
Pripravili sme pre vás najlepšie prírodné vône do auta. Či už na upokojenie žalúdka, svieži vzduch v aute alebo na pozornosť a upokojenie citlivých šoférov počas jazdy.

Koľko kvapiek oleja nakvapkať do aróma difuzéra v aute?

V tomto existuje jednoduché pravidlo pridajte toľko kvapiek, koľko potrebujú vaše čuchové receptory v nose. Avšak, aby sme to neprehnali radšej kvapkajte na plniacu tyčinku 3-6 kvapiek prírodného esenciálneho oleja Plant Therapy.

V závislosti od počtu kvapiek oleja môže byť intenzita vône silnejšia alebo slabšia. Určite neodporúčame kvapkať na túto náhradnú náplň syntetické olejevonné oleje alebo iné oleje, ktoré nemajú 100% prírodné zloženie. V prípade, že budete chcieť túto plniacu tyčinku použiť s vonným olejom alebo lacnou silicou, efekt vyparovania oleja bude totálne odlišný ako pri použití esenciálneho oleja vyrobeného zo 100% prírodného materiálu. Navyše pôsobením syntetickej látky by ste si mohli poškodiť nie len plniacu tyčinku ale aj samotný aróma difuzér do auta.

SET ARÓMA AUTO
Všimli ste si cenovo výhodný Set Aróma auto? Štartovací balíček obsahuje difúzer Basic, náhradne náplne a k tomu krásny citrusový esenciálny olej Mandarin.

Faktory, ktoré ovplyvňujú efekt difuzéra v aute

  • počet kvapiek na plniacej tyčinke
  • typ vône esenciálneho oleja
  • intenzita pustenia klímy
  • teplota v aute (zima, teplo)
  • čistota klímy a jej pravidelné čistenie
  • obdobie, za ktoré nebola náhradná náplň menená

Prečo vymeniť aromatizovaný stromček v aute za difuzér s prírodnou vôňou?

Nikomu nebránime, aby mal v aute ten “klasický zelený stromček”, ktorý má vôňu čohokoľvek si zmyslíte. Myslíte, že je to ale dobre riešenie? Doslova až historický zelený aromatizovaný stromček v aute si určite pamätá každý, však?

Stojí pár centov a krásne vonia? Áno, zväčša si to povie každý, no nikto neskúma aký typ vône sa nachádza v tejto voňavke. Ide o plne syntetickú látku, ktorá v žiadnom prípade neprospieva nášmu telu. Vyrába sa pridaním synteticky vyrobených vôni rôzneho druhu. Dokáže pomaly rozleptávať našu sliznicu, čo môže viesť k rôznym ďalším nepríjemným komplikáciám. Naopak, prírodné esenciálne oleje nakvapkane na auto difuzér pôsobia na naše telo s opačným efektom. Ich čisto prírodné zloženie pôsobí priaznivo nie len na naše telo, ale aj myseľ, ktorá sa často krát musí sústrediť počas šoférovania. Vytvárajú pohodu pre celú rodinu a vaše fáro premenia na oázu prírody.

Vymeňte aromatizovaný stromček za prírodnú vôňu a vaše telo sa vám za to určite poďakuje.

Pridaj hodnotenie product

Nikto zatiaľ nepridal recenziu.

Buď prvý, kto napíše recenziu “Pasívny aróma difuzér do auta BASIC Plant Therapy”

Your email address will not be published.

Mohlo by sa vám páčiť