NAJPREDÁVANEJŠIE

Set esenciálnych olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant Therapy

49,90

sada 3 ks 100% esenciálnych olejov pre dobrý spánok
Sladké sny, Sladký spánok, Dobrú noc

 cenovo výhodné balenie
 obľúbené medzi deťmi
ideálne pre aromaterapiu difuzérom
podporuje pokojne zaspávanie detí
 Plant Therapy

Zobraziť košík

Popis

Set 100% esenciálnych olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant Therapy

Ak máte malé deti, viete, aké ťažké to je keď prichádza čas nočného spánku. Naša KidSafe sada Dobrý spánok bola vyvinutá preto, aby pomohla vašim deťom dobre sa vyspinkať. Sada obsahuje tri osvedčené esenciálne oleje, ktoré pomôžu upokojiť, ukľudniť a podporiť pokojný spánok vašich detí.

Set olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant TherapySet esenciálnych olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant Therapy3ks esenciálnych olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant Therapy

Set DOBRÝ SPÁNOK obsahuje tri základné oleje:

1.) Zmes Sladké sny: Bojuje vaše dieťa s nočnými morami alebo zlými snami? Náš KidSafe esenciálny olej Sladké sny bol vyvinutý tak, aby pomohol upokojiť tieto búrlivé emócie a podporil pokojnú neprerušovanú noc plnú odpočinku.

Zmes Sladké sny obsahuje:

 • olej z kôry Sladkého pomaranča
 • ovocný olej Borievky obyčajnej
 • olej zo semien koriandru
 • kvetinový olej Vrátiča modrého
 • extrakt z kvetov ruží (Rosa Centifolia)

2.) Zmes Sladký spánok: Aj keď máme levanduľu radi, táto rastlinka nie je pre každého. Tento esenciálny olej bol formulovaný pre deti ako alternatíva pre tých, ktorí nemôžu používať esenciu z levanduľe. Táto zmes používa ďalšie účinné esenciálne oleje, ktoré sú upokojujúce a ukľudňujúce.

Zmes Sladký spánok obsahuje:

 • olej z dreva Himalájsky céder
 • olej z dreva Vavrín kafrový
 • olej z kôry Sladký pomaranč
 • kvetinový olej Harmanček rímsky
 • koreňový olej Vetiveria Zizanoides (Vetiver)

3.) Zmes Dobrú noc: Má vaše dieťa občasné problémy s upokojením večer pred spaním? Táto zmes pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, aby si vaše dieťa oddýchlo pred spánkom a podporilo dobrý odpočinok.

Zmes Dobrú noc obsahuje:

 • olej z levandule
 • olej z kvetov, listov a stoniek Sladký majorán
 • olej z kôry citrusových plodov (mandarínka)
 • olej z dreva Céder atlantský
 • listový olej pačuli
 • olej šalvia
 • kvetinový olej Harmanček rímsky
 • kvetinový olej Vrátič modrý
5/5 - (1 vote)

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Vnútorné užívanie esenciálneho oleja odporúčame len pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu v klinickej aromaterapii tzv. profesionálny aromaterapeut. Na etikete esenciálneho oleja nie je uvedená možnosť používania esenciálneho oleja vnútorne. Ak esenciálny olej obsahuje len bylinky, ktoré sú zapísané na zozname GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné olej použiť pri príprave jedál alebo na pečenie.

Fľaše sú plnené objemovo. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené až po vrch, ale obsahujú špecifikované množstvo oleja.

Nepoužívajte neriedený olej priamo na pokožku tela. Skladujte mimo dosahu detí či zvierat. Ak ste tehotná, kojíte alebo sa liečite na nejaké špecifické ochorenie, poraďte sa radšej so svojim lekárom. Zmyslom tohto produktu nie je chorobu diagnostikovať, ošetrovať a vyliečiť.

 

SKLADOVANIE

Po otvorení odporúčame skladovať esenciálny olej v tmavom a chladnom priestore, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Esenciálne oleje pôsobením kyslíka podliehajú oxidácií, preto je potrebné fľaštičku esenciálneho oleja dôkladne a pevne zatvárať. Oxidácia znamená, že chemické zložky vplyvom kyslíka, slnka či tepla strácajú svoje účinky a menia sa na škodlivé zlúčeniny. Trvanlivosť oleja viete predĺžiť skladovaním v chladničke po otvorení. 

Esenciálne oleje sa musia skladovať v tmavej fľaštičke s pevným uzáverom z jantárového skla, ktoré neprepúšťa svetlo a znižuje teplo. Čím častejšie esenciálny olej otvárame, tým rýchlejšie podlieha oxidácií. V prípade, že váš olej oxidoval číru časť oddeľte do prázdnej fľaštičky. Takýto zoxidovaný olej už nepoužívajte na pokožku či sliznice pretože môžu spôsobiť nežiadúce reakcie. Takýto olej však stále môžete využiť do svojich domácich čistiacich prostriedkov

 

ÚLOŽNY BOX NA BEZPEČNÉ SKLADOVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Štýlový úložný box Plant Darčeková krabička prázdna na 14 olejov

5/5 - (1 vote)

SVETOVÝ VÝROBCA PLANT THERAPY

Svetová značka Plant Therapy prináša ľuďom vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrábané z etických a udržateľných prírodných zdrojov. Okrem tejto životnej cesty sa snaží byť tiež spoločnosťou, ktorá si váži svojich zákazníkov, zamestnancov či komunitu ľudí okolo seba.

Esenciálne oleje Plant Therapy - online kurz aromaterapie

Hodnoty spoločnosti
Plant Therapy je malá rodinná firma, ktorá je zameraná v prvom rade hlavne na ľudí.
Ľudia
 sú u nás vždy na prvom mieste. Vždy sa zameriavame na to, aby sme robili správne veci.

Za vás, našich ľudí máme zodpovednosť, aby sme vám poskytovali vždy výrobky najvyššej kvality a vzdelávali vás ako tieto výrobky používať so zreteľom na vaše zdravie.

To čo nájdete na etikete esenciálnych olejov, je presne to čo obsahujú, nič viac a nič menej.

Aj napriek tomu, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom čistoty a kvality, spoločnosť Plant Therapy neustále hľadá vhodné spôsoby, ako vylepšiť naše existujúce výrobky, alebo doplniť našu ponuku kvalitných esenciálnych olejov.

Citát spoločnosti Plant Therapy:

“Nechceme s nikým súperiť, chceme byť jednoducho len lepší ako sme boli včera!”

Rodinná firma Plant Therapy značka s príbehom

5/5 - (1 vote)

Ďalšie informácie

Značka

Plant Therapy

Podľa objemu

10 ml

Všeobecné

KidSafe – pre deti, Viaczložkové

Podľa osoby

Pre deti, Pre dospelých

Podľa problému

Dýchací systém, Meditácia a relax, Spánok a upokojenie

Podľa miesta použitia

Detská izba, Obývačka, Spálňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “Set esenciálnych olejov DOBRÝ SPÁNOK Plant Therapy”