Benefit Plus partner - Životsolejom.sk

Dostali ste od svojho zamestnávateľa kartu Benefit Plus? Skvelé sme radi, že sa váš zamestnávateľ vám dáva možnosť každý rok čerpať tieto benefity u Benefit Plus partnerov. Benefit Plus považujeme za seriózneho firmu a preto sme sa rozhodli stať sa jeho partnerom, aby sme všetkým držiteľom tohto benefitu mohli ponúknuť prírodné a voňavé produkty – 100% prírodné esenciálne oleje Plant Therapy, ako aj difuzéry a iné doplnky aromaterapie.

Esenciálne oleje sú dostupné pre dospelých, ale aj detí či domáce zvieratká. Aromaterapia difuzérom je najefektívnejší a najkvalitnejší benefit, ktorý môžete využiť. Doprajte si voňavý benefit plný zdravia.

KARTA BENEFIT PLUS

Karta Benefit Plus v princípe rovnaká karta ako debetná či kreditná karta. Každý zamestnávateľ svojmu zamestnancovi pridelí takúto kartu, ktorá vás bude sprevádzať počas vašich online nákupov.

Kde sa dá platiť kartou Benefit Plus - Životsolejom.sk

KDE SA DÁ PLATIŤ KARTOU BENEFIT PLUS?

Benefit Plus patrí medzi obľúbenú cafeteriu na Slovenskú ale aj v Čechách, ktorá ponúka na výber množstvo benefitov, ktoré viete využiť počas celého roka. Benefit Plus využíva viac ako 200 000 zamestnancov z viac ako 250 firiem. E-shop Životsolejom.sk patrí medzi nich a preto máte možnosť nakupovať pomocou karty Benefit Plus akýkoľvek dostupný tovar v našom e-shope esenciálnych olejov.

BENEFIT PLUS PARTNER

Sme hrdý, že sme sa stali oficiálnym partnerom Benefit Plus Management s.r.o.. Veríme, že vďaka tomuto partnerstvu bude môcť využívať aromaterapiu pomocou prírodných esenciálnych olejov čo najviac ľudí. Ako partner Benefit Plus sme získali platobnú bránu, aby vám bolo umožnené platiť vašou benefitnou kartou. Platba cez túto platobnú bránu je bezpečnájednoduchá na použitie.

MOŽNOSTI PLATBY BENEFIT PLUS

Existujú dve základné možnosti platby pomocou karty Benefit Plus:

  • platba cez virtuálny účet partnera Benefit Plus
  • platba autorizačným SMS kódom zaslaným na vaše telefónne číslo
Doprava a platba - Benefit Plus

Pri platbe kartou Benefit Plus budete automatický presmerovaný na web stránku Benefit Plus Management, kde máte možnosť vybrať spôsob platby. Ak si vyberiete platbu cez virtuálny účet, prihlásením do svojho účtu automaticky autorizujete svoj nákup. Ak si vyberiete platbu pomocou potvrdzujúcej SMS, na váš mobilný telefón vám bude zaslaný kód, ktorý budete musieť pri platbe zadať. Potvrdením kódu platbu potvrdíte.

UPOZORNENIE:

Pri platbe sa uistite, že celková hodnota vašej objednávky, nie je vyššia ako hodnota kreditu na vašom Benefit Plus účte, inak platba nebude úspešná. Momentálne nie je možnosť dokončiť platbu inou platobnou metódou (napríklad debetnou kartou). Na vynovení systému platby pracujeme, žiaľ nestojí to na nás, ale na externom dodávateľovi. Ak však máte prepojenú svoju debetnú kartu so svojim Benefit Plus účtom proces platby by mal byť úspešný. Zvyšnú časť sumy by vám malo stiahnuť z vášho bankového účtu.